piątek, 6 kwietnia 2018

"RYWALKI" Kiera Cass

America Singer zostaje jedną z wybranych dziewczyn, które trafiają do pałacu i walczą o serce młodego księcia i o to, aby zostać księżniczką. Chociaż nie łatwo jej to przyznać, z czasem pojawiają się uczucia, ale dawna miłość nie znika. Jaką drogę wybierze bohaterka? Czy dawne uczucie zwalczy świeże emocje?

Wreszcie jestem po skończeniu 3 tomu i mogę napisać recenzję. Nie chcialam pisać opinii kadej z tych książek osobno, bo jest to bardzo luźna seria, którą zdecydowanie da się ocenić w jednym poście. 
Główny wątek jest przewidywalny, ale muszę przyznać, że było kilka wątków i momentów, które pozytywnie mnie zaskoczyły. 
Pierwszy tom szczególnie z początku był jak dla mnie trochę zbyt przesłodzony, szczególnie jeśli chodzi o relacje rodzinne, ale w kolejnych częściach to się zmienia. 
Styl pisania autorki jest bardzo lekki i przyjemny. Mimo, że nie ma wielu zwrotów akcji, chociaż pojedyncze występują, to historia szybko się toczy. 
Głowna bohaterka z początku mnie denerwowała, ale po kilku rozdziałach zauważałam w niej drobną zmianę, która trzymała się jej do końca. 
Chociaż wątek miłosny jest banalny to i tak historia wciąga czytelnika niemiłosiernie. 
Jest to zdecydowanie seria dobra na odmóżdżenie i po prostu przeczytanie bez zbędnego myślenia. 

Tytuły: "Rywalki" "Elita" "Jedyna" 
Autor: Kiera Cass 
Seria: Rywalki 
Ilość stron: 333|328|333


Moja ocena: 3/5


2 komentarze:

  1. Seria "Rywalki" kusi mnie już od jakiegoś czasu, ale jakoś zawsze coś staje mi na przeszkodzie, by zakupić pierwszy tom. Chyba czas najwyższy to zmienić :D

    https://niepoprawnarecenzentka.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń